Корпусні меблі  Чернівці за приємними цінами!

Компанія ПП Покорний вже більше 20 років займаємося виготовленням корпусних меблів. За цей період ми придбали репутацію надійного виробника, що пропонує свій товар за доступними цінами. Наш основний асортимент включає:
  • вітальні
  • передпокої
  • спальні
  • дитячі меблі
  • шафи купе
  • обідні столи
Всі меблі виготовляються в Чернівцях, можна зробити замовлення з будь-якого міста. Ми візьмемо на себе транспортування, при цьому всі меблі, завдяки якісній упаковці, буде доставлена ​​в повній цілості. Наш інтернет магазин дає прекрасне уявлення про асортимент і якість, тому Ви легко можете зробити покупку, не виходячи з дому. При бажанні завжди можна відвідати наш фірмовий магазин або найближчий до Вас магазин одного з наших регіональних партнерів і вибрати вироби особисто. Подивіться фото нашої продукції

Розробляємо індивідуальний проект для кожного клієнта
  • Ви самі можете вибрати кількість полиць і ящиків, колір і матеріал вироби
  • Забезпечуємо точну відповідність розмірів приміщення, не буде ніяких щілин і зазорів
  • Використовуємо надійні матеріали та фурнітуру
  • Меблі прослужать вам!

Компанія ПП Покорний , вже більше десяти років випускає корпусні меблі в Чернівцях, зробить все можливе, щоб замовлені у нас вироби втілювали будь-які оригінальні задумки і вимоги клієнта, покликані наповнити інтерєр ексклюзивністю. Для створення корпусних меблів на замовлення ми використовуємо найрізноманітніші матеріали, розраховані на людей з різним достатком. Фото наших робіт: кухні на замовлення Чернівці

Контакти:

вул. Донбасівська 1г (ДОК, цех №2) вул. Ентузіастів 5а,
р-к "Добробут", ряд 5, маг. №3 (головний вхід на ринок"Карпати")
тел.: (0372)-58-40-29 тел.(099) 071 - 1001
(050)-570-88-30 (067) 372 - 6040

Якщо у Вас виникли запитання, пишіть нам: mebli_dsp@ukr.net
Корпусні меблі на замовлення

Незважаючи на досить високу вартість, великим попитом користується корпусні меблі на замовлення з натурального дерева як в класичному, так і в сучасному виконанні. Вона наповнює атмосферу будь-якого приміщення неймовірним затишком і теплотою, розташовує до прийому бажаних гостей і приємному відпочинку. Такі меблі на замовлення стане ідеальним атрибутом великих приміщень (спалень, бібліотек, кабінетів, віталень).

Завдяки тому, що корпусні меблі в Чернівцях виготовляється з різноманітних матеріалів, вдається зробити дійсністю унікальні можливості дизайнерської думки. Фахівці компанії ПП Покорний пропонують кожному клієнту відчути себе справжнім дизайнером корпусних меблів і вибрати будь-які поєднання матеріалів і кольорів, а також запропонувати найбільш цікаві на його погляд комбінації різних видів дерева.

Готові вироби, створені на основі унікальних ідей клієнта, є яскравим виразом його особистості і допомагають наповнити будь-яке приміщення атмосферою максимального комфорту не тільки для відпочинку, але і для роботи. Можна не сумніватися, що будь-які навіть найсміливіші ідеї будуть втілені в життя, так як наша компанія має в своєму розпорядженні найсучаснішими зразками технологічного обладнання з виготовлення корпусних меблів Черінвці і командою справжніх професіоналів.

Переваги замовлення корпусних меблів у нас

Крім готовності до реалізації проектів будь-якої складності нашими перевагами є:

Висока швидкість виконання замовлень. У більшості випадків термін виготовлення продукції становить від 1 до 3 тижнів (в залежності від складності).
Пунктуальність. Строго дотримуємося тимчасових рамок, зазначених у договорі на виготовлення корпусних меблів в місті Чернівці.

Досвідчені майстри. Колектив компанії складається з професіоналів, які мають стаж роботи в сфері меблевого виробництва 10 років і більше.
Наявність виробничої бази. Власні цеху дозволяють нам ретельно контролювати весь процес виробництва корпусних меблів, починаючи від вибору відповідних матеріалів, закінчуючи відправленням готового виробу замовнику.
Доступні ціни, можливість розробки дизайн-проекту і виклику замірника безкоштовно.


Якщо потрібна якісна корпусні меблі на замовлення, звертайтеся в компанію ПП Покорний . Ми будемо раді прийняти участь в створенні будинку Вашої мрії!